Схоже, на Чернігівщині збираються усунути з посади ще одного «від Дубіля». Рік тому саме нардеп Валерій Дубіль впливав на кадрову політику в області. Нині біля керма нова команда, і «дубілівських» видавлюють. «Сьогодні до міністра юстиції України Петренка Павла Дмитровича, за підписом голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, був направлений лист із проханням провести службове розслідування стосовно начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Власенка Юрія Дмитровича», – ця новина також була оприлюднена на сторінці Валерія Куліча у «Фейсбуці».

Власенка звинувачують у зборі добровільних пожертв для потреб громадської організації і пропонують відсторонити «від виконання повноважень за посадою».

Чи відреагує Валерій Олександрович, чи йому вже все по фігу, що тут відбувається, скоро дізнаємось. До речі, Дубіля називали реальним претендентом на посаду міністра екології. Попереднього міністра Ігоря Шевченка звільнили через звинувачення у корупції.

 

Ольга МАКУХА, “Чернігівський вісник” №34 (1528) від 20 серпня 2015 року