Жителі мікрорайону Шерстянка в день Яблучного спасу традиційно відзначають свято свого мікрорайону. Щороку вони родинами, з дітьми й онуками, збираються, щоб послухати концерт, поласувати смаколиками та прийняти вітання. Цьогоріч, на запрошення свого колеги по партії, народного депутата України від 206-го округу (до якого і входить мікрорайон), до святкування долучився Валерій Куліч.

Розпочали святкування з освячення яблук та пригостили ними всіх охочих. Далі чернігівці насолоджувалися концертом у виконанні місцевих талантів. Мешканці мікрорайону кажуть, що такі свята об’єднують людей, допомагають сусідам знайти спільні інтереси та просто розважитися в цей нелегкий час.

 «Будемо разом, спільно, й надалі працювати і робити все, щоб ми з вами жили трішки краще. Ще раз усіх вітаю зі святом! Добра, благополуччя і здоров’я!», – звернувся до шерстянці голова обладміністрації Валерій Куліч.

Разом із Владиславом Атрошенком та Валерієм Кулічем до вітань мешканцям Шерстянки долучився депутат міської ради Василь Білогура.

2015-08-18-1 (2)

2015-08-18-1 (4)

2015-08-18-1 (7)

2015-08-18-1 (5)