Сьогодні, 19 серпня, голова облдержадміністрації Валерій Куліч і народний депутат України Владислав Атрошенко подарували автомобіль для потреб штабу Оперативного командування «Північ».

«Це ніяка не «самодіяльність», – говорить Валерій Куліч. – До нас звернувся генерал-лейтенант Олександр Локота, начальник штабу Оперативного командування «Північ», який перебуває зараз у секторі «…» із проханням про те, що не вистачає на передовій транспорту. Тому ми й купили цей вмісткий і високопрохідний джип».

«Ефективно працювати командувач може тоді, коли він протягом доби може переміщуватися по лінії дислокації своїх бійців, бачити проблеми і давати команди для їх усунення, – пояснює Владислав Атрошенко. – Ця машина дасть змогу йому якісніше виконувати свої обов’язки на благо України та наближати перемогу».

«Це – високопрохідний автомобіль, який забезпечує швидкість і має хороші маневрові можливості, – говорить заступник начальника штабу Оперативного командування «Північ» полковник Олександр Нестеренко. – Приємно, що наш народ з армією, і армія, як мовиться, – з народом і за народ. Хоча держава вже почала забезпечувати військо всім необхідним, проте ми вдячні меценатам за такий необхідний подарунок».

«Хоча ця техніка й не нова, але перевірена життям, – далі пояснює нардеп Владислав Атрошенко. – Вона надійна, в хорошому стані, пройшла техогляд, замінено всі мастила, доглянута ходова частина, тому найближчі 100 тисяч кілометрів нарікань на двигун не буде. Якщо її нормально експлуатувати, то служитиме довго. А купувати нову і немає необхідності, і дорого».

Марку автомобіля та місце його використання ми не називаємо з міркувань безпеки.

1KBurobq6U0

_C7K0468

_C7K0495

_C7K0561

_C7K0536

вавав

_C7K0635