Сьогодні, згідно з графіком, частину дня голова Чернігівської ОДА присвятив роботі в обласній раді. Засідання президії, до складу якої входить Валерій Куліч, та пленарне засідання ради відбулися злагоджено.

Порядок денний, зокрема, передбачав розгляд звіту про виконання обласного бюджету за перше півріччя й поточні зміни до нього. Також депутати продовжили контракти керівникам комунальних лікувально-профілактичних закладів. Деякі з них отримали нове керівництво, про що детальніше можна дізнатися з офіційного сайту Чернігівської обласної ради.

Окремим питанням було винесене на розгляд і затверджене звернення обласної ради до уряду, парламенту і Президента України з закликом не допустити припинення спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість сільськогосподарських товаровиробників.

Нагадаємо, що минулого тижня за активної участі Валерія Куліча відбулася зустріч підприємців-фермерів, народних депутатів і представників виконавчої влади, на якій у форматі громадського обговорення було прийнято рішення створити звернення, яке сьогодні й затвердила обласна рада.

«Спецрежим оподаткування аграріїв – єдина допомога локомотивній галузі, доступ до якої мають всі виробники на рівних умовах і яка не має корупційної складової. Ми маємо зберегти цей статус, аби не втратити аграрний сектор», – переконаний Валерій Куліч.