«Я спеціально зберіг СМСки від банку, аби ви розуміли, що має від держави голова ОДА. Остання повноцінна зарплатня, яку я отримав, – чотири тисячі сто п’ятнадцять гривень… У мене (як і більшості чиновників із зарплатнею 2-3 тисячі) немає стимулів працювати, крім тих, які я сам собі створюю. Тому ми повинні визначитись, скільки і яких саме управлінців нам треба, і нормально їх забезпечити», –такий запис з’явився у вівторок на сторінці губернатора Валерія Куліча у мережі «Фейсбук». Далі таке: «Нагадаємо, минулої п’ятниці голова ОДА Валерій Куліч заявив: «За 2-3 місяці плануємо скоротити кількість працівників приблизно на 30%».

Мимоволі пригадується, що Куліч, за даними з декларації доходів за 2014 рік, найбагатший губернатор України. Задекларував 28 мільйонів 159 тисяч 934 гривні.

Очевидно, за таких умов найсильніший стимул і мотивація – любов до вітчизни і жителів Чернігівщини. А намір скоротити чиновників, безперечно, похвальний. Правда, за останніх двадцять років це нікому не вдавалося… Скільки не скорочуй, їх чомусь більшає.

 

Ольга МАКУХА, “Чернігівський вісник” від 23 липня 2015 року